Arı Sütü

  • 980,00 TL
    849,00 TL

Arı sütü sıvı gıda takviyesinin kısaca faydaları
Doğal arı sütünün özellikleri birçok kişinin onu ilaç olarak kullanmasına neden olmuştur. Arı Sütünün bazı faydaları daha önemlidir. Arı Sütü (Royal Jelly),adından dolayı belli bir prestije sahip gibi görünüyor ve merak uyandırıyor ki bu biraz mantıklı. Adı tek başına size çekici gelebilir ama onu önemli kılan başka ne var? Başlangıç olarak, Arı Sütü' nün en önemli özellikleri arasında anti-tümör, anti bakteriyel ve yara iyileştirici özellikler bulunur.

Siesta Vital İçerik
Arı sütü Bal Keçiboynuzu pekmezi özü Dut pekmezi özü Üzüm pekmezi özü L-arginine L-carnitine Zencefil ekstresi Ginseng ekstresi i çerir.
(Pekmezler ısıl işlem görmeden buharda hazırlanıyor ) Arı sütü, koruyucu özellikleri nedeniyle insanlariçin doğal ilaçlar arasında uzun bir geçmişe sahiptir.
Arı sütü protein,karbonhidratlar, yağlar, serbest amino asitler, vitaminler ve mineralleriçerir. Arı sütü %60-70 su, %12-15 protein ve vitaminler ( Arısütünde C, A, D, E, K vitaminleri de arı sütünde bulunmaktadır) , %10-16 şeker, %3-6 yağ, 0,7–1,2% oranların da mineral maddeler ( manganez, demir, kalsiyum, çinko, sodyum,bakır, potasyum) ve yüksekoranda amino asitlerden oluşur.

İçerdiği bu doğal elementler ile Arı Sütü dekemik sağlığı, gençliğin korunması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesigibi birçok tedavide destek olmaktadır.
Siesta Vital Kullanım Şekli 4-10yaş arası çocuklarda ve 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde sabah yarım ölçek (2,5ml)ve akşam yarım ölçek (2,5ml) kullanılması önerilir. Serin yerde muhafazaediniz.

Kapağı açıldıktan sonra da serin ve ışık almayan yerde muhafaza ediniz.Güneş ışığı ve sıcaktan koruyunuz. Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır.

Covid ile savaşın
Arı sütü, içeriğindeki kimyasal bileşikleri sayesinde vücutta hücre üretimi ve hücre yenilenmesi üzerinde etkili olan fonksiyonel bir besindir. Antioksidan özellikleri sayesinde vücutta antikor üretimi artabilir ve bağışıklık güçlenebilir.

Zayıflamaya yardımcı
Arı sütünün enerji seviyesini artırarak kişinin daha fazla egzersiz yapması mümkün hale gelir. Bu durum sağlıklı yaşamı destekler ve kilo kaybının yaşanmasına yardımcı olur.

Cinsel performansı arttırır
Arı sütü, kadınlarda yumurta kalitesini ve erkeklerde ise sperm kalitesini artırır. Arı sütü bir besin takviyesi amacıyla kullanılmasının yanı sıra afrodizyak etkisiolduğu düşüncesiyle de kullanılmıştır.

Antiaging olarak Siesta Vital kullanımı
Arı sütünün arıların ömrünü uzatmasının sebebinin besin içerisindeki royalactine ve antioksidan aktivitesinden kaynaklandığı düşünülür. Arı sütünün yapısına bulunan proteinlerin k anti-aging olarak da kullanıldığı bilinmektedir.

Arı sütü ile cildinizi yenileyin
Arı sütünün, en büyük özellikleri arasında vücutta hücre yenilenmesini ve üretimini desteklemesi yer alır.
Ciltteki hücreleri yenileyebilen arı sütü kremi sayesinde cilt hücreleri geç tutulabilir.
Spor aktivitelerinizi destekler
İçerdiğin protein ve amino asitler sayesinde vucuda enerji verir.
Aynı zamanda sporda kas kütlesinin artmasına yardımcı olan protein ve amino asitler arı sütünde yüksek oranda bulunur.

​​​​

TESLİMAT
 
Vermiş Olduğunuz siparişiniz 2 İŞ günü içerisinde kargoya verilir.
 
Yükleniyor...